(Προς Πώληση) Αξιοποιήσιμη Γη Οικόπεδο || Ν. Ηρακλείου/Γάζιο - 2.300 τ.μ, 250.000€

Χαρακτηριστικά

  •   WC:
  •   Έτος Κατασκευής:
  •   Parkings:

Περιοχή: Γάζιο (Δ. Μαλεβιζίου)
Υποπεριοχή: Άγιοι Θεόδωροι
Τιμή: 250.000€
Εμβαδόν: 2300
Κατηγορία: Αξιοποιήσιμη Γη
Τύπος: Οικόπεδο
Κατάσταση:
Τιμή/τ.μ.: 109€
Τ.μ. Οικοπέδου:
Επίπεδα:
ΠΕΑ:
Κωδικός: 1853517
Κωδικός: 14835
Σ.Δ.:
Σ.Κ.:
Χρήση Γης: Αμιγής Κατοικία
Σχέδιο Πόλεως: Εντός οικισμού
 

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Περιφραγμένο Προσόψεως Επίπεδο
 

Περιγραφή

Στην ήσυχη και αναπτυσσόμενη περιοχή των Αγίων Θεοδώρων στο Γάζι, διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό οικόπεδο εντός οικισμού, συνολικής επιφάνειας 2.300 τ.μ. Το ακίνητο είναι επίπεδο και προσόψεως, με πρόσοψη 25 μέτρα και βάθος 92 μέτρα, προσφέροντας ιδανικές διαστάσεις για εύκολη αξιοποίηση και ανάπτυξη. Είναι πλήρως περιφραγμένο και διαθέτει όμορφη θέα προς το βουνό, σε ένα περιβάλλον που συνδυάζει ηρεμία και άμεση πρόσβαση σε βασικές υποδομές. Αποτελεί εξαιρετική επιλογή τόσο για κατασκευή μόνιμης κατοικίας όσο και για επενδυτική εκμετάλλευση, σε μια περιοχή με αυξανόμενο ενδιαφέρον. Τιμή Πώλησης: 250.000€ Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες ή για προγραμματισμό επίσκεψης. SPITI 4 ALL REAL ESTATE Τηλ.: 2814011196 Email: spiti4all@gmail.com
 

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 14 Οκτ, 2025
Τελευταία ενημέρωση: 23 Μαϊ, 2026
 

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο

*
*
Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Εισάγετε τον κωδικό

Εργαλεία

Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
(%)
Νόμισμα

Διαδώστε το

logo (Προς Πώληση) Αξιοποιήσιμη Γη Οικόπεδο || Ν. Ηρακλείου/Γάζιο - 2.300 τ.μ, 250.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Γάζιο (Δ. Μαλεβιζίου)
Υποπεριοχή: Άγιοι Θεόδωροι
Τιμή: 250.000€
Εμβαδόν: 2300
Κατηγορία: Αξιοποιήσιμη Γη
Τύπος: Οικόπεδο
Κατάσταση:
Τιμή/τ.μ.: 109€
ΠΕΑ:
ID code: 1853517
Κωδικός: 14835
Σ.Δ.:
Σ.Κ.:
Χρήση Γης: Αμιγής Κατοικία
Σχέδιο Πόλεως: Εντός οικισμού
 

Περιγραφή

 
Loading...