(Продажа) Жилая Вилла || Н.Ираклион/Гувес - 420 кв.м, 5 Спальня/и, 650.000€

Χαρακτηριστικά

  •  Υ/Δ: 5
  •  Μπάνια: 2
  •   Όροφος: цокольный
  •   WC: 1
  •   Έτος Κατασκευής: 2000
  •   Parkings: 2

Περιοχή: Гувес
Υποπεριοχή: Врахокипос
Τιμή: 650 000€
Εμβαδόν: 420
Κατηγορία: Жилая недвижимость
Τύπος: Вилла
Κατάσταση: Отличное
Τιμή/τ.μ.: 1 548€
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα: Море
Θέρμανση: Независимое отопление
Επίπεδα: 2
EEC: B
Κωδικός: 1850012
Κωδικός: 14813
 

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Πόρτα Ασφαλείας Συναγερμός Αποθήκη Τζάκι Internet Εσωτερική Σκάλα Τριπλά Τζάμια Σίτες Τέντες Βεράντες BBQ Επιτρέπονται Κατοικίδια Χωρίς Κοινόχρηστα Πολυτελές Διαμπερές Προσόψεως Φωτεινό Κλιματισμός Ηλιακός Βαμμένο Ανακαινισμένο Εξοχική Κατοικία
 

Περιγραφή

Гувес, Хани ту Коккини, Вилла Продажа, 420 кв.м., Статус объекта: Отличное, Этаж: Цокольный, 2 Уровни, 5 Спальня/и 1 Кухня, 2 Ванная комната/ы, Отопление: Пичный - Ток, Вид: Море, Год постройки: 2000, Сертификат на энергию: B, 2 parking(s), Полы: Плитка, Оконные проемы: Synthetic, Характеристики: Бронированная дверь, Сигнализация, Кладовое помещение , Камин, Интернет, Electric Appliances, Внутренняя лестница, Тройне остекление , Комар, Веранды, Зона барбекю, Домашние животные разрешены, Не Общий, инвестиции, роскошь, Luftig, Палисадник, Яркий, Кондиционер, Солнечная система водонагревания, Oкрашенный, С ремонтом, Загородный дом, Цена: 650.000€. SPITI 4 ALL REAL ESTATE, Телефон: 2814011196, email: spiti4all@gmail.com
 

Χάρτης

Σημεία Ενδιαφέροντος

Απόσταση από: Αεροδρόμιο(m): 8000, Θάλασσα(m): 500
 

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 30 сен, 2025
Τελευταία ενημέρωση: 16 май, 2026
 

Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
(%)
Νόμισμα

Διαδώστε το

logo (Продажа) Жилая Вилла || Н.Ираклион/Гувес - 420 кв.м, 5 Спальня/и, 650.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Гувес
Υποπεριοχή: Врахокипос
Τιμή: 650 000€
Εμβαδόν: 420
Κατηγορία: Жилая недвижимость
Τύπος: Вилла
Κατάσταση: Отличное
Τιμή/τ.μ.: 1 548€
Υ/Δ: 5
WC: 1
Μπάνια: 2
Όροφος: цокольный
Έτος Κατασκευής: 2000
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα: Море
Parkings 2
Θέρμανση: Независимое отопление
Επίπεδα: 2
EEC: B
ID code: 1850012
Κωδικός: 14813
 

Περιγραφή

 
Loading...