(Продажа) Коммерческие площади Гостиница || Н.Ираклион/Тилисос - 280 кв.м, 340.000€

Χαρακτηριστικά

  •  Δωμάτια/Χώροι: 7
  •  WC:
  •   Όροφος: цокольный
  •   WC:
  •   Έτος Κατασκευής: 2006
  •   Parkings: 2

Περιοχή: Тилисос
Υποπεριοχή: Дамаста
Τιμή: 340 000€
Εμβαδόν: 280
Κατηγορία: Коммерческая недвижимость
Τύπος: Гостиница
Κατάσταση: Очень хорошее
Τιμή/τ.μ.: 1 214€
Τ.μ. Οικοπέδου: 500
Θέα: Хороший
Θέρμανση: Независимое отопление
Επίπεδα: 3
EEC: B
Κωδικός: 1896472
Κωδικός: 15058
 

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Πόρτα Ασφαλείας Αποθήκη Εσωτερική Σκάλα Βεράντες Χωρίς Κοινόχρηστα Με Εξοπλισμό Προσόψεως Φωτεινό
 

Περιγραφή

Тилисос, Дамаста, Гостиница Продажа 280 кв.м., На участке 500 кв.м., Статус объекта: Очень хорошее, 3 Уровни, Отопление: Пичный, Год постройки: 2006, Сертификат на энергию: B, Характеристики: Бронированная дверь, Внутренняя лестница, Веранды, Не Общий, инвестиции, С оборудованием, Палисадник, Яркий, Healthcare Interests, Цена: 340.000€. SPITI 4 ALL REAL ESTATE, Телефон: 2814011196, email: spiti4all@gmail.com
 

Χάρτης

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 20 май, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 20 май, 2026
 

Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
(%)
Νόμισμα

Διαδώστε το

logo (Продажа) Коммерческие площади Гостиница || Н.Ираклион/Тилисос - 280 кв.м, 340.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Тилисос
Υποπεριοχή: Дамаста
Τιμή: 340 000€
Εμβαδόν: 280
Κατηγορία: Коммерческая недвижимость
Τύπος: Гостиница
Κατάσταση: Очень хорошее
Τιμή/τ.μ.: 1 214€
Δωμάτια/Χώροι: 7
WC:
Μπάνια:
Όροφος: цокольный
Έτος Κατασκευής: 2006
Τ.μ. Οικοπέδου: 500
Θέα: Хороший
Parkings 2
Θέρμανση: Независимое отопление
Επίπεδα: 3
EEC: B
ID code: 1896472
Κωδικός: 15058
 

Περιγραφή

 
Loading...